Sinpaş Finans Şehir ile Kenet Cephe ve Kenet Çatı Kaplamalarımız Devrim Niteliğinde…

Sinpaş Finans Şehir Projesi 3. Etap Kenet Cephe ve Kenet Çatı Kaplamalarımıza Tüm Hızıyla Devam Ediyoruz.

Forbes Dergisi, Ekim 2017 sayısında İstanbul’daki gayrimenkul piyasasını mercek altına alan detaylı bir araştırma sonucu yayınladı.
Bu yıl İstanbul’da satışı devam eden yaklaşık 1.500 markalı konut projesi incelenerek, getiri potansiyeli en yüksek projelerin listelendiği araştırmada;lokasyon, konut sayısı, ortalama metrekare kriterleri baz alınarak ulaşılan endeks değerine göre, toplam 50 proje listelendi.
Araştırma sonucuna göre, İstanbul Anadolu yakasının en yüksek getiri potansiyeli taşıyan projesi, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncülüğünü üstlenen Sinpaş’ın Finans Şehir projesi oldu.Sinpaş Finans Şehir Projesinde kenet çatı ve cephe kaplamaları, uygulama teknikleri ve uygulama anlayışı açısından, Alman çatı ve cephe sistemleri baz alınarak uygulanmıştır.
Tamamı paslanmaz çelik ve alüminyum malzemeler kullanılarak hazırlanan kenet çatı ve kenet cephe kaplamalarında ithal ağırlıklı malzemeler tercih edilmiş;
kenet cephe tekniğine ve usulüne uygun , yalıtım ve yangın değerlerini en üst seviyede karşılayan , uzun ömürlü ve sürdürülebilir yapı elemanları kullanılmıştır.
Kenet cephe uygulaması , paslanmaz çelik ve alüminyum konstrüksiyon üzerine , Alman markalarına ait ahşap paneller , konfor-yalıtım örtüleri ve yüksek yoğunluklu taşyünü plakaları ; yine paslanmaz çelikten imal edilmiş bağlantı elemanları ile sabitlenmiş , son dokunuş yılların uzman boya firması ile tasarıma uygun bir renk tonu ve kalitesiyle alüminyum kenet kaplama olarak sonlandırılmıştır.
Kenet çatı ve kenet cephe kaplamalarının öne çıkan avantajları ise;
• Uzun ömürlü olup, yıllar boyunca herhangi bir bakım gerektirmez.

• Yapının enerji kaybını en aza indiren termal performans sağlar.

• Su izolasyonu açısından sızdırmazlık problemi yoktur.

• Estetik açıdan yapılara modern bir hava katar.

• Çevreci ve sürdürülebilir malzemeler kullanılarak üretilir.

• Teknolojik ve tasarımsal figürler kaplamaya entegre edilebilir.

• Yangın sınıfı değerleri olarak üst sınıfta yer alır.