Sandviç Paneller

cephe-paneli-1000W-logo Gizli Vidalı Sandviç Panel ( Sandwich Panel) 

Faydalı En: 1000 mm.

Kullanım Yeri: Cephe

Üretim Yeri: Ankara - İstanbul

Metal Özellikleri: Boyalı Galvanizli Sac (astar üzeri son kat polyester boya)

Yalıtım Malzemesi: Poliüretan Panel Kalınlığı: 40-60 mm.

Üst Metal Kalınlığı: 0.50-0.60-0.70 (mm) Boyalı Galvaniz Sac

Alt Metal Kalınlığı: 0.40-0.50 (mm) Boyalı Galvaniz Sac

Cephe paneli bağlantı elemanını gizleyen sistemi sayesinde cephelerde kullanıma uygundur.

Hem yatay hem de düşey uygulanabilmesi sayesinde montaj esnekliği sağlayıp ayrıca tasarımcılara güzel çözümler sunarlar.

Cephede estetik bir görüntü elde etmek için çoğunlukla mikro hadveli olarak üretilirler.

En uygun ve güncel poliüretan sandviç paneli ( sandwich panel )  fiyatları ve teklif almak için lütfen iletşime geçiniz.

cephe-paneli-1000WT Gizli Vidalı Taşyünü Sandviç Panel ( Taşyünü Sandwich Panel)   

Faydalı En : 1000 mm

Kullanım Yeri : Cephe

Üretim Yeri : Ankara - İstanbul

Metal Özellikleri : Boyalı Galvanizli Sac (astar üzeri son kat polyester boya)

Yalıtım Malzemesi  : Taşyünü Panel Kalınlığı : 50-60-80-100-120 mm

Üst Metal Kalınlığı : 0.50-0.60-0.70 (mm) Boyalı Galvaniz Sac

Alt Metal Kalınlığı : 0.40-0.50-0.70 (mm) Boyalı Galvaniz Sac

Cephe paneli bağlantı elemanını gizleyen sistemi sayesinde cephelerde kullanıma uygundur.

Hem yatay hem de düşey uygulanabilmesi sayesinde montaj esnekliği sağlayıp ayrıca tasarımcılara güzel çözümler sunarlar.

Cephede estetik bir görüntü elde etmek için çoğunlukla mikro hadveli olarak üretilirler.

Taşyünü iç dolgu malzemesi sayesinde en iyi yangına dayanım performansını sunmaktır.

En uygun ve güncel taşyünü sandviç paneli ( sandwich panel )  fiyatları ve teklif almak için lütfen iletşime geçiniz.

 

 

Sandviç Panel, ortada ısı yalıtım amaçlı dolgu malzemesi (Poliüretan-Taşyünü) ile her iki yüzünde metal trapez levha olan çatı, cephe ve soğuk oda malzemesidir. MASTER serisi paneller, sandviç panel montajında kullanılan ba¤lantı elemanlarını, atmosfer etkilerine karşı tamamen örten kep profiline sahiptir. Sürekli Hat teknolojisi ile ASSAN PANEL tesislerinde üretilen MASTER Paneller, halen Türkiye`de üretilen sandviç paneller arasındaki tek Kepli Sandviç Panel olma özelliğini sürdürmektedir. Gece-gündüz, yaz-kış sıcaklık farkları nedeniyle metalde oluşan hareket (genleşme-büzülme), panel montajında kullanılan bağlantı elemanı noktalarında deformasyona neden olabilmekte, bunun doğal sonucu olarak su sızıntısı sorunları ortaya çıkmaktadır. MASTER serisi paneller, sahip oldukları orijinal kep profili sayesinde %100 su sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Sıva, boya gibi kaplamalara gerek kalmaksızın, su ve ısı yalıtımı sağlayarak, binaların dış kabuğunu estetik bir şekilde oluşturur. Sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor tesisleri, flantiye binaları, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları ve hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik ve prefabrike beton olan yapılarda kullanılır.

Assan Panel sandviç cephe panelleri endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştırıp daha konforlu hale getiren yapılarda, yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, su, ve ses izolasyonu, ve yangın güvenliğini sağlamaktadır. Ekonomik, estetik ve kaliteli olması, aynı zamanda yapıyı dış atmosfer şartlarından koruyarak güvenli bir şekilde yerine getirir. Sandviç cephe paneli ülkemizde son zamanlarda sosyal ve sanayi yapıları, fabrikalar ve depoların, alışveriş merkezleri v.b. gibi birçok yapının cephe, iç bölme veya soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Assan Panel, cephe paneli üretiminde ciddiyetle üzerinde durduğu ham madde kalitesi, yetkili bayi ağı ve etkin montaj hizmeti TSE EN ve ISO normlarına uygun olarak kaliteli üretim ve ham madde girişinden teslimata kadar aşama aşama kalite kontrolünü titizlikle sürdürmektedir. Bu anlayışla sektöre yön veren öncü kuruluşlardan biri olmuştur..

Assan Panel sandviç cephe panelleri; Gizli vidalı ve dışarıdan vidalı formlarda üretilip her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sandviç cephe panelleri, değişik form opsiyonlarında Galvaniz saç ve Alüminyum saç kullanılır. ECCA (European Coil Coating) normlarına uygun olarak üretilen boyanmış metal rulolar sandviç panel hattından geçerek şeklini alır. Panelde kullanılan yalıtım malzemesi kullanım amacı ve yalıtım gereksinimine bağlı olarak; Poliüretan(PUR), Poliisoziyanat (PIR) ve Taşyünüdür. Bu maddeler sandviç cephe panelinde en çok kullanılan dolgu malzemeleridir.

 

 

Sandviç Panel Referanslarımız için tıklayınız.