Taşyünü Asma Tavan

Kenet Cephe , kenet çatı , kenetli çatı , kenetli cephe , alüminyum çatı , alüminyum cephe , sac çatı , metal çatı , sac cephe , metal cephe , derzli cephe , cephe giydirme , yalıtımlı cephe , yalıtımlı çatı , katmanlı cephe , katmanlı çatı, 18.233 , taşyünü cephe , taşyünü çatı , kenet çatı kaplama , kenet cephe kaplama , kenet detayı , çelik cephe , çelik çatı , metal cephe uygulamaları , metal çatı uygulamaları , standing seam, cephe tasarım , çatı tasarım,kenet cati,metal cati,ankara kenet cati,ankara kenet cephe,istanbul kenet çatı,istanbulkenetcephe,kenetli cati,kenet cephe,katmanli kenet,istanbul kenet,ankara kenet cephe kaplama,katmanli kenet,metal cati,metal cephe,derzli cephe

Armstrong

Armstrong, neme yangına ve darbeye dayanıklılık, akustik, temizlenebilirlik, uzun ömür gibi ihtiyaçları karşılayacak olup; tasarım, renk çeşitliliği, kalite ve estetik kavramları bir arada sunuyor. Güvenilir bir üretici marka olan Armstrong ISO 9001-2000 sertifikalarına sahiptir. Ayrıca profesyonel uygulama sonucu; Prima ve 95 RH ürünleri için sarkmaya karflı 10 yıl garanti veriyor.

Owa

Owa ürünleri, % 95 oranına kadar bağıl neme karşı koymakta olup, tavanların soğutma elemanları ile süper kombinasyon sağlamaktadır. Ayrıca perforasyonları sayesinde iyi bir ses yutma özelliklerine ve hijyenik ürünlere de sahiptir. Owa 1993 yılından beri günümüze ISO 9001 ‘e göre sertifikalı kaliteli hizmet sunuyor.

AMF

AMF taşyünü asma tavan sistemleri yaygın olarak kullanılan, kolay ve hızlı uygulamayı ekonomik fiyat avantajı ile birleştiren ürünlerdir. Özel boyutlarda ve değişik yüzey dekorlarında üretilerek farklı tasarım imkanları sunmaktadır. Sistem içerisinde ışıklandırma armatürleri, havalandırma menfesleri ve kanalları ile sprinkler ve diğer servis elemanları kolay kullanılabilir.