Metal Asma Tavan

ssaass

 

İntegra Tile Metal Asma Tavan

İntegra Tile markası özel olarak seçilmiş standart tavan tiplerinin tamamını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Yüksek kaliteye, akustik ve estetiğe hızlı ve uygun fiyat ile ulaşmak istendiğinde doğru tercihtir.

Clip-in Metal Asma Tavan

Clip-in Standart Sistemler, Clip-in standart üçgen taflıyıcı sistemi ile istendiğinde birbirinden bağımsız olarak süratle demonte edilebilme ve tavan üstünden ulaşımı kolaylaştırma avantajlarını sunmaktadır. Talebe göre galvaniz çelik, aliminyum ya da paslanmaz çelik malzeme alternatifleriyle sunulan plakalar farklı mimari gereksinimlere uygun olarak; pahalı, küt ve pluto kenar seçenekleri ile üretilebilir.

Expanded Metal Asma Tavan

Expanded sistemler; T24 ve T15 taşıyıcı  sistemler ile kullanılabilme özellikleri ile mimarlara farklı tasarım seçenekleri sunar. Farklı taşıyıcı sistemler ile tam entegrasyon sağlar ve herhangi bir sökme aparatı gerekmeksizin iterek kolayca monte edilebilir.

Hook-on  Metal Asma Tavan

Hook-on Sistemler, gizli taşıyıcıları ile asma tavan yüzeyinde sürekli monolitik bir görüntü oluşturur. Her türlü mimari tasarıma uygun, galvaniz çelik, aliminyum veya paslanmaz çelik malzeme seçenekleri ile genişlikte 300 mm’den 1200 mm’ye, boyda ise 2500 mm’ye kadar sonsuz ebat seçeneği ile üretilmesi mümkündür. Hook-on Sistem plakaları hiçbir sökme aparatı gerektirmeden kolayca demonte edilebilir. Pahlı ve Küt kenar detay tercihi mümkündür. Özellikle koridor çözümleri için tasarlanan Hook-on Koridor plakaları farklı detay ve ölçüdeki koridorlar için ideal çözümdür. Mekan boyutuna uygun ebatlandırılabilen Hook-on Koridor plakaları uygulamada malzeme firesini minimuma indirmektedir.

Norma grids Metal Asma Tavan

Norma Grid Sistemler, sistem birleşim kutuları, farklı boyutlardaki bandraster profilleri ile asma tavan yüzeyinde farklı geometrik desenler oluşturur ve monolitik bir görünüm sağlar. Farklı mimari beklentilere cevap verebilen Norma Grid sistemler galvaniz çelik ile genişlikte 600 mm’den 1200 mm’ye, boyda ise 1200 mm’ye kadar olan ebat seçenekleri ile üretilmesi mümkündür. Tüm Norma Grid panelleri sökme aparatı gerektirmeden kolaylıkla demonte edilebilir.